Yhdistykset

Klikkaamalla yhdistyksen nimeä pääset tutustumaan yhdistyksen toimintaan paremmin.

HUOM! yhdistystoimijat: muistakaa päivittää tietonne ajan tasalle ilmoittamalla muutokset ja kehittämistoiveet ylläpidolle: http://www.olhava.fi/vapaaaika/yhdistykset/olhavan-seudun-kehittamisyhdistys/laheta-idea/

Olhavan Erä ry

pj. Ari Pernu, p. 040 310 0210, ari.pernu (at) hotmail.fi

Olhavan koulun vanhempainyhdistys

pj. Veli-Matti Juntunen

siht. Päivi Moisala, p. 0400 431 357, paivi.moisala (at) hotmail.com

Facebook-ryhmä

Olhavan Osakaskunta

pj. Seppo Tapio, p. 044 774 8985,

siht. Helka Tapio p. 040 742 4651, helka.tapio (at) ii.fi

Facebook-sivut

Olhavan seudun kehittämisyhdistys ry

pj. Maarit Tihinen, p. 040 760 9578, maarit.tihinen (at) gmail.com

siht. Tanja Kähkönen, p. 045 7840 1888, tanja.kahkonen1 (at) gmail.com

Facebook-sivut

Olhavanseudun kelkkailijat ry

pj. Olavi Valtonen, p. 0400 777 929, valtonen.olavi (at) gmail.com

siht. Petri Hämälistö

Facebook-sivut

Olhavan Riistamiehet ry

pj. Osmo Jurvakainen p. 040 5775 954, osmo.jurvakainen (at) gmail.com

siht. Tilda Pyörälä p. 040 031 5554, pildapa @ hotmail.com

Porinapiiri

Eija Kaleva p. 040537 5788, eija.kaleva (at) gmail.com

Yli-Olhavan Maa- ja kotitalousnaiset

pj. Annika Ylitalo

siht. Anna-Maija Pakonen p. 050 400 7981, annamaija.pakonen (at) gmail.com

Facebook-sivut

Yli-Olhavan Maamiesseura ry

pj. Kirsimaria Pakonen, p. 045 127 5663, kirsimaria.pakonen (at) gmail.com

siht. Maarit Tihinen, p. 040 760 9578, maarit.tihinen (at) gmail.com

Facebook-ryhmä

Yli-Olhavan Metsästysyhdistys ry

pj. Pekka Ylitalo, p. 040 836 6290, peylitalo (at) gmail.com

siht. Ilpo Orre, p. 040 5953205, ilpo.orre (at) nic.fi

Nettisivut